Betonový pilíř

HUP nebo ELM

Montovaný pilíř z vyztužených prefabrikovaných dílců pro umístění plynoměru nebo elektroměru.

RACIO Častolovice

Pilíře HUP nebo ELM

Montovaný pilíř z vyztužených prefabrikovaných dílců pro umístění plynoměru nebo elektroměru. Základním prvkem pilíře jsou bočnice tvaru U, mezi které se montují přední a zadní stěna. Stěny mají otvory pro šrouby, v bočnicích jsou osazeny kovové kotevní prvky s vnitřním závitem.

Změnou rozměrů desek je možno vytvořit pilíř libovolné šířky podle objednávky. Pilíř je zastřešen vyztuženou betonovou stříškou pultového nebo valbového tvaru s okapovou drážkou. Otvor je osazen dvířky podle objednávky. Materiál beton B30, výztuž svařovanou sítí. Základní technické údaje viz tabulka.

RACIO ČASTOLOVICE

Náš ceník ELM a HUP

Pilíř se ukládá na základové pilíře ztvárnic ztraceného bednění nebo na základ z prostého betonu. Základovou spáru je nutno zhutnit, případně zpevnit vrstvou drceného kameniva.
Pro expedici, dopravu a skladování se tvárnice ukládají na dřevěné palety a páskují.

K dopravě lze použít běžných dopravních prostředků s rovnou a tuhou ložnou plochou. Manipulace se provádí pomocí vysokozdvižného vozíku, jeřábu nebo ručně.

V ceně je:  2x bočnice „U“, 1x přední stěna, 1x zadní stěna, 1x deska zákrytová, 1x dvířka ocelová 60×60 BP1, /60×40 – BP 2/

Název produktu
Rozměry
Váha a typ betonu
Cena bez DPH

BP 1

810 x 1200 x 600

310, B 30

6100,- + 21% DPH

BP 2

610 x 1200 x 600

260 B 30

5600,- + 21% DPH

Napište nám a získejte nabídku na míru!

ZÍSKAT CENOVOU NABÍDKU