Naše

betonové dlažby

Betonová dlažba se skládá ze čtvercových betonových dlaždic s reliéfovým povrchem vyrobených z vibrovaného nebo vibrolisovaného betonu.

RACIO Častolovice

Betonové dlažby

Povrch betonové dlažby je v provedení hladký, protiskluzový s různým reliéfem nebo také v provedení „vymývaném“ z oblázků 8 x 16 mm. Betonová dlažba se dodává přírodní šedá, žlutá a červená. Materiál beton B 30. Základní technické údaje viz tabulka.

POUŽITÍ A MANIPULACE:

Betonová dlažba se používá pro vytváření zpevněných ploch všude tam, kde se požaduje vysoká odolnost, dlouhá životnost a architektonické působení dlažby. Betonová dlažba je také vhodná pro vnější použití. Používá se pro zpevněné plochy pěších zón, chodníky, venkovní terasy nebo chodníčky a stezky v okrasných zahradách. Betonová dlažba se ukládá do zhutnělého pískového nebo štěrkopískového lože, případně do cementové malty. Spáry se zaplňují cementem nebo křemičitým pískem

Betonová dlažba – doprava a skladování

Pro expedici, dopravu a skladování betonové dlažby se dlaždice ukládají na dřevěné palety a páskují se. Skladovat je lze na rovné zpevněné ploše ve svislých figurách do výšky max. 1,8 m. Při dopravě musí být palety zabezpečeny proti posunutí a poškození. Dlaždice se dopravují běžnými dopravními prostředky s rovnou a tuhou ložnou plochou. Manipulace se provádí pomocí vysokozdvižného vozíku, jeřábu nebo ručně.

RACIO ČASTOLOVICE

NÁŠ CENÍK BETONOVÉ DLAŽBY

Náš celý ceník naleznete zde. Množstevní slevy sdělíme na vyžádání.

Název produktu
ks na paletě
Váha
Cena bez DPH

Relief ,,8,, 40x40x5

60

19,5 kg

51,2 Kč

Hladká 40x40x5

60

19,5 kg

51,2 Kč

Kruhy protiskluz

60

19,5 kg

51,2 Kč

Kruhy hl. 35x35

60

15 Kg

40,5 Kč

Dlažba hladká 50x50

20

29 Kg

84 Kč

Výplňová travní 26x26

-

7 Kg

32 Kč

Získejte nabídku na míru!